Záclony

Vkusné a kvalitné záclony sú dôležitou súčasťou takmer každého interiéru. Okrem toho že zútulnia Váš interiér a dodajú mu štýl a jedinečnosť, môžu do určitej miery spĺňať aj zatieňovaciu funkciu. V súčastnosti sú trendom jednoduché, hladké záclony, nariasené v pomere 1:2,5, ale do interiérov v provensálskom štýle sa hodia aj výraznejšie, vzorované alebo krajkové materiály.

Naše záclony sa vám maximálne prispôsobia a stanú sa súčasťou vášho domova. Šijeme ich na mieru. Na výber máte obrovské množstvo materiálov, vzorov a farieb. Niektoré materiály sú na objednávku ale širokú paletu nájdete aj priamo u nás v predajni. V ponuke máme lacnejšie materály ale aj luxusné pre najnáročnejších klientov. Keď potrebujete poradiť so zameraním alebo výberom záclony obráťte sa na nás. Našim klientom poskytujeme v prípade potreby poradenstvo, zameranie interiéru, montáž závesných systémov a zavesenie hotových a vyžehlených záclon.

Dôležitou súčasťou celého procesu je správny výber závesného systému. Do každého interiéru je vhodný iný typ systému, ktorý dotvorí výsledný efekt. Nenechajte preto nič na náhodu a poraďte sa s odborníkmi.

V našom štúdiu sme schopný zabezpečiť realizáciu záclon a závesov pre byty, domy ale aj pre penzióny alebo hotely.

Pre viac informácií volajte na 0907 714 027

Zobraziť celú fotogalériu