Predstavujeme Vám ďalšiu realizáciu interiéru na mieru. Okrem záclon a závesov sme pre klienta šili aj prehozy na postele a dekoračné vankúše na doladenie interiéru. K textíliam sme ladili tapety, ktoré sú výrazným oživením v každej izbe. Nakoniec sme interiér skrášlili a zútulnili bytovými doplnkami z nášho štúdia. Vázy, keramika, črepníky a rôzne dekorácie hrajú pri tvorbe interiéru dôležitú úlohu.

V obývačke sme zvolili jemnú, čistú, bielu záclonu nariasenú 1:2. Je zavesená na hliníkovej koľajničke, ktorá vďaka riasenke a spôsobu ušitia nie je vidieť. So záclonou dokonale ladí bielo-sivá tapeta s horizontálnym prúžkom z kolekcie Gran Deco.

Do spálne sme zvolili výraznejší a luxusnejší závesný systém z kolecie Sqare. Jemnú maslovú záclonu dopĺňa lesklý tmavohnedý záves. Výrazný prvok v tejto izbe tvorí prehoz na posteľ, ktorý sme šili na mieru. Dekoračný materiál je z kolekcie Pierre Cardin. Na stenu za posteľ sme vybrali béžovú tapetu s jemnou štruktúrou z kolekcie BN wallcoverings.

Veľmi podobne je riešená aj hosťovská izba. Záclony a závesy sú rovnaké ako v spálni. Tapety sú z kolekcie Khroma a prehoz na posteľ je z rovnakého materiálu z kolekcie Pierre Cardin ako v spálni, len v inej farbe.

Na okno v pracovni sme navrhli rímsku roletu, ktorú tvorí hustejší záclonový materiál v hnedej farbe. Na zadnej stene je výrazná riflová tapeta, na ktorej je zavesený najvýraznejší prvok miestnosti – krásne, veľké, strieborné zrkadlo.